Montaż z bazy klipów

Promo Wideo Stock

2 filmy w cenie jednego

1497zł 997zł

Film reklamowy dla Twojej firmy, wykonany na bazie profesjonalnych klipów. Brak kosztów związanych z aktorami, wynajęciem pomieszczeń itd. Czas realizacji do 7 dni

Wyślij zgłoszenie

(wymagane)
Napisz czym się Twoja firma zajmuje. Jakiego materiału szukasz. Na czym Ci najbardziej zależy. Jeżeli posiadasz jakieś przykłady, które Ci się podobają, zamieść w wiadomośći
Rodo(wymagane)
  1. Do 2022 roku filmy online stanowić będą ponad 82% całego ruchu konsumenckiego w Internecie – 15 razy więcej niż w 2017 roku (Cisco).
  2. 78% ludzi ogląda filmy online co tydzień, a 55% ogląda filmy online codziennie.
  3. 72% klientów powiedziało, że wolałoby dowiedzieć się o produkcie lub usłudze za pomocą filmu.
  4. Widzowie zapamiętują 95% wiadomości, gdy oglądają ją na filmie, w porównaniu do 10% przy czytaniu jej w tekście (Insivia).
  5. 86% firm korzysta z filmów jako narzędzia marketingowego – wzrost z 63% w ciągu ostatnich trzech lat (Wyzowl).
  6. Marketerzy, którzy korzystają z filmów, zwiększają przychody o 49% szybciej niż użytkownicy, którzy nie korzystają z filmów (WordStream).

Reklamy wideo mają znaczący wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Badanie przeprowadzone przez Wyzowl pokazuje, że prawie 8 na 10 użytkowników kupiło oprogramowanie lub aplikację po obejrzeniu filmu promocyjnego marki (Wyzowl, 2018).

Wideo wpływa na użytkowników internetu, działając jako przypomnienie o rzeczach, które muszą kupić, dostarczając użytkownikom więcej informacji i pewności, umożliwiając przeprowadzenie zakupów, oraz jako źródło recenzji produktów.

Czas, który ludzie poświęcają na oglądanie filmów online, rośnie. W 2019 roku użytkownicy spędzali średnio 6 godzin i 48 minut tygodniowo na oglądanie filmów online – to wzrost o 59% w porównaniu do 2016 roku (Limelight, 2019).

Z uwagi na rosnącą popularność wideo, nie powinno dziwić, że jego udział w ruchu internetowym rośnie. Szacuje się, że w 2022 roku 82% globalnego ruchu internetowego pochodziło z transmisji i pobierania filmów (Cisco, 2019). To wzrost o 88% w porównaniu do 72,3% w 2017 roku.

Według badania przeprowadzonego przez Wyzowl, 91% firm wykorzystuje wideo jako narzędzie marketingowe w 2023 roku. To najwyższy wynik od czasu rozpoczęcia śledzenia tych danych w 2016 roku. Co więcej, aż 96% marketerów uważa wideo za ważną część swojej strategii marketingowej.

Głównym powodem, dla którego firmy nie korzystają z marketingu wideo, jest brak czasu – 30% respondentów wskazało to jako przeszkodę. Inne powody to niepewność, od czego zacząć (18%), trudności z przekonaniem kluczowych decydentów o potrzebie inwestowania w wideo (10%) oraz przekonanie, że wideo jest zbyt drogie (10%).

Filmy wyjaśniające mogą zwiększyć konwersję o 20%. To dlatego, że filmy wyjaśniające pomagają ludziom zrozumieć, jak działa Twój produkt lub usługa, co zwiększa zaufanie do Twojej marki.
Źródło: Unbounce, 2023

Marki, które używają filmów, mają 27% wyższy współczynnik klikalności i 34% wyższy współczynnik konwersji. To pokazuje, jak skuteczne mogą być filmy w przyciąganiu uwagi i przekonywaniu ludzi do działania.
Źródło: Buffer, 2023

69% konsumentów uważa, że demo produktu najlepiej pomaga im przy zakupie
Demo produktu to jeden z najlepszych sposobów pokazania Twojej publiczności, jak działa Twój produkt – 69% konsumentów mówi, że pomaga im to w zakupie. To dlatego, że demo produktu wnika w szczegółowe funkcje produktu. Wchodzi w najdrobniejsze szczegóły Twojego produktu lub usługi.

96% osób oglądało film wyjaśniający, aby lepiej zrozumieć produkt
68% użytkowników woli oglądać film wyjaśniający, jak naprawić produkt, zamiast kontaktować się z obsługą klienta
85% osób jest bardziej skłonne do zakupu produktu po obejrzeniu filmu wyjaśniającego

Źródła: Yans i Wyzowl, 2023

Widzimy dużo treści wideo publikowanych przez marki, co ma sens, gdy 96% marketerów uważa, że jest to ważne dla ich strategii (to wzrost o 5% w porównaniu do 2022 roku). Rodzaje filmów, które tworzysz, zależą od miejsca, w którym je publikujesz. Czy chcesz tworzyć krótkie, dynamiczne reklamy wideo na media społecznościowe? Czy dłuższe prezentacje produktów do umieszczenia na swoich stronach docelowych? Istnieje wiele opcji, które pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów. ✨
Źródło: Wyzowl, 2023

Montaż z nagrywaniem

Promo Wideo Record

STARTING FROM

od 2000zł

Film reklamowy, zawiera wszystko co wariant tańszy, plus nagrania wykonane przez nas, na potrzeby realizacji.Każdy projekt wyceniany jest indywiudalnie.

Wyślij zgłoszenie

(wymagane)
Napisz czym się Twoja firma zajmuje. Jakiego materiału szukasz. Na czym Ci najbardziej zależy. Jeżeli posiadasz jakieś przykłady, które Ci się podobają, zamieść w wiadomośći
Rodo(wymagane)